אודות

חברת עת רן החלה את דרכה בשנת 1986 בירושלים כעסק משפחתי וקטן. תחילה, עסקה בשיווק בלעדי של מוצרי 'יסמין', המייצרת מוצרי מזון קפואים מסורתיים ואיכותיים, בירושלים וסביבתה הקרובה. 

במרוצת השנים החברה צברה ידע והתמחות בתחום המזון הקפוא, המעניק לאנשים וחברות בתחום הקולינארי בישראל פתרונות פשוטים למזון איכותי, תוך שמירה על טריות לאורך זמן. 

עם צמיחת החברה הרחבנו את תחומי הפעילות לאפיקים נוספים. בהם, ייצור בצקים קפואים בכשרות בד"צ העדה החרדית ובאיכות גבוהה (ללא שומן טרנס וללא מרגרינה), וכן ייבוא של מוצרי מזון קפואים מכל רחבי העולם. 

תחילה, הייבוא התמקד במגוון של ירקות קפואים, בעיקר מבלגיה. משם המשכנו לייבוא של דגים קפואים, לדוגמא, של סלמון מנורווגיה והייק מדרום אפריקה. באחרונה, התחלנו לייבא גם בשר איכותי גולמי ממחוזות דרום אמריקה. בחירת הספקים נעשית בדקדוק רב ובאה לידי ביטוי באיכות המוצרים ורמתם הגבוהה.

שרשרת האספקה מתחילה את דרכה במרכז ההפצה המצוי בגבעת שאול בירושלים, וממשיכה דרך משאיות קירור מתקדמות וחדישות העומדות בתקנים של משרד הבריאות והרשויות. כל אלו מבטיחים את איכותו וטריותו של המוצר.

מוצרינו עומדים בכל הדרישות המחמירות של משרד הבריאות, השירות הוטרינרי, תנאי הכשרות ואישורי הרבנות.

כיום, עת רן בע"מ מתמחה ביבוא ושיווק מוצרי מזון קפוא בכל רחבי הארץ והיא מהמובילות בתחומה. החברה הינה בעלת ניסיון של יותר מ 30 שנים בענף שיווק מוצרי המזון הקפוא לרשתות שיווק גדולות, מסעדות, חברות קייטרינג, מינימרקטים, אטליזים, בתי מלון ועוד.


טואול - בניית אתרים